Autodesk Ürün Eğitimleri Şimdi Udemy’de

Udemy, misyonu eğitim yoluyla insanların hayatlarını iyileştirmeyi ve her koşulda eğitim ve öğrenme olanağı sağlamayı amaçlayan global bir platformdur. Bu platform teknoloji, işletme ve girişimcilik, akademik konular gibi birçok kategoriyi içeren geniş kurs yelpazesi sunmaktadır.

Penta Teknoloji olarak Udemy platformunda aşağıda listelenen ürünlerin teknik içerik videoları ile yer almaktayız. 

 
Oluşturulan tüm teknik içerikler ile kullanıcıların Autodesk çözümlerine adaptasyonunu kolaylaştırmak ve geliştirmek hedeflenmektedir. Udemy platformunda yayınlanan eğitim videolarını satın alabileceğiniz gibi dilerseniz kendiniz kullanabilir, dilerseniz kullanımının yararlı olacağını düşündüğünüz birine hediye olarak iletebilirsiniz. 
Linkte yer alan formu doldurarak, sağladığımız kayıt kodu ile beraber videolara ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz. 
Kayıt Formu: https://forms.gle/H4xhc3N2J8LngcDz5 
Autodesk Kampanya
Autodesk, 2 boyutlu (2B) ve 3 boyutlu (3B) tasarım yazılımlarıyla imalattan mimariye, mühendislikten medya ve eğlence sektörüne uzanan geniş bir müşteri kitlesine hitap eden; endüstri ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş özel yazılım ve çözümler ile dünyada tasarım standartlarını belirleyen lider firmadır.
-